На сьогодні майже кожна друга людина має тату, дехто мріє про нове, а дехто хоче відновити старі тату, незалежно від професії та статі. Це гарно, самобутньо та дуже популярно, бо кожна нова робота є витвором мистецтва, яка підкреслює вашу особистість і стиль.

Отже, бізнес в цій сфері перспективний і має ряд переваг:

 1. Великий попит на послугу.

       Люди із задоволенням роблять тату навіть в умовах війни. Мільйони запитів в пошукових системах говорять самі за себе. Популярність татуювань тільки зростає.

 1. Рентабельність.

       Щоб стати тату майстром високого рівня — треба віддати роки життя ремеслу та вивченню таких наук, як академічний малюнок, композиція, колористика, живопис тощо. Тому послуга має високу вартість, а прибуток успішного тату салону може складати до 40%. При цьому вийти в плюс можна менше ніж за півроку, враховуючи відносно невелику вартість вкладу.

 1. Додаткові послуги.

       Тату студія може збільшити свій дохід на 50% за рахунок додаткових послуг: перманентний макіяж, пірсинг, продаж супутніх товарів, видалення тату, навчальні курси, відновлення та реставрація старих тату. І це лише орендна модель бізнесу.

 1. Низька конкуренція.

       В порівнянні з іншими сферами діяльності, тату індустрія відрізняється виключною індивідуальністю. а саме — майже кожен клієнт йде за неповторною роботою, яку можна зробити тільки тут і ніде інде. Кожен клієнт працює з нами роками. Великий попит та цільова аудиторія дуже позитивно впливають на розвиток бізнесу.

Ми пропонуємо:

 1. Бізнес-план по відкриттю студії, підтримка на всіх етапах становлення та розвитку.
 2. Аналітику і допомогу в вирішенні стримуючих факторів.
 3. Допомогу в пошуку відповідного приміщення, пошуку необхідного обладнання. підборі персоналу та запуску рекламної кампанії — ми пройдемо разом з вами кожен крок.
 4. CRM – систему моніторингу обліку клієнтів та управління студією.
 5. Розміщення всієї інформації про студію на сайті компанії, Google maps і рекламних майданчиках.
 6. Фахівців з розвитку бізнесу на момент становлення студії.
 7. Базу задоволених клієнтів.
 8. Вже відомі ім’я та бренд, які добре зарекомендували себе на ринку послуг.

Тату 044 — це більше, ніж просто тату студія, це сім’я, згуртований колектив.  Наша мета — популяризація та розвиток тату-мистецтва. Для нас тату — це не просто малюнок, а симбіоз зображення та тіла, стиль життя та спосіб комунікації людей між собою. Навіть через століття, татуювання все ще використовується як маркер ідентичності людини. І ми хочемо, щоб якомога більше людей занурились у цей світ та знайшли там себе.

 Для побудови успішного бізнесу ми використовуємо новітні технології в роботі, аналізі та просуванні нашої тату студії. Ми залишилися на плаву в Covid, а під час війни росли, збільшували доходи і продовжуємо розвиватися.

Ми завжди на крок попереду конкурентів.  Автоматизовані процеси, сучасні системи аналітики та цифровий зв’язок дозволяють чітко контролювати процес і оперативно реагувати на будь-які зміни. Ми плануємо своє майбутнє і здатні реалізувати ці плани.

Допоможемо в реалізації тобі!